Pamiętacie wodną sesję narzeczeńską Agnieszki i Ragipa w obiektywie Kariny Lasek sprzed paru lat? Wtedy nie przypuszczałyśmy, że ich przyjęcie weselne odbędzie się również nad wodą :)

Przebieg ślubu i wesela był bardzo radosny i w pewnych momentach zaskakująco spontaniczny. Parze Młodej zależało na bardzo dyskretnym i intymnym charakterze dnia ślubu. Rozważali nawet całkowitą rezygnację z usług fotograficznych, na szczęście rodzina zdołała nakłonić Nowożeńców chociaż do reportażu z tego dnia. W trakcie przyjęcia okazało się, że charyzma fotografki – Marty Kowalskiej spowodowała, że Agnieszka i Ragip przeszli się z nią na krótki spacer, co zaowocowało serią przepięknych romantycznych fotografii nad jeziorem ♥ Jesteśmy pod wielkim wrażeniem talentu Marty i jej ogromnej wrażliwości :) Chciałybyśmy podziękować także Magdzie Majer, która tak wspaniale zadbała o podkreślenie urody Panny Młodej cudownym makijażem i fryzurą ♥

Dekorowanie wesela Siostry było dla nas nie lada wyzwaniem. Ciężko jest być obiektywnym w takiej sytuacji :) Postawiłyśmy na minimalizm, gdyż położenie lokalu oraz jego wystrój były na tyle estetyczne, że nie chciałyśmy ich przytłaczać dekoracjami. Jeśli chodzi o kwiaty to poszłyśmy w zdecydowane kolory połączone z połyskującym i czasem brokatowym złotem grafiki. Zielone girlandy zdobiły złotą syrenkę, którą jechali Nowożeńcy. Pojawiły się również jako dekoracja bufetów. Zielone wianuszki zdobiły krzesła Pary Młodej. Mamy nadzieję, że udało nam się zachować umiar i tylko delikatnie podkreślić wyjątkowość Tego Dnia.

fot. Marta Kowalska Fotografia
makijaż i fryzura Panny Młodej i nie tylko: Magda Majer 

bar: Pimp My Bar
oprawa muzyczna: Imagine Music